2 Травень 2020
Розрахунок гвинтових сходів своїми руками
2 Травня 2020

Розрахунок гвинтових сходів відрізняється від правил розрахунку маршових сходів і сходів гусячий крок. Тому що основна конструктивна відмінність гвинтових сходів від маршових полягає в […]


26 Березень 2020
Розрахунок сходів. Онлайн – калькулятор сходів
26 Березня 2020

Розрахунок сходів за допомогою онлайн калькулятора – користь чи шкода, безкоштовний сервіс або рекламні виверти? Розглянемо це питання детальніше.


26 Березень 2020
Купити сходи на другий поверх в Епіцентрі
26 Березня 2020

Давайте розглянемо плюси та мінуси купівлі готових сходів для будинку в мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» або будь-якому іншому будівельному супермаркеті. Купити сходи в «Епіцентрі» або замовити їх безпосередньо у виробника – з такою дилемою стикається зазвичай людина, яка бажає придбати маршові або гвинтові модульні сходи з можливістю зібрати їх самостійно.


14 Травень 2014
Сходи на другий поверх і міжповерхові сходи
14 Травня 2014

Якщо перед вами постало завдання придбання сходів на другий поверх, його можна вирішити двома шляхами: перший – звернутися в майстерню, щоб для вас розробили унікальний проект, або ж другий варіант, простіше і значно дешевший, – готові модульні сходи.


12 Травень 2014
Мансардні сходи
12 Травня 2014

Якщо ви вирішили створити під дахом повноцінне житло, тоді важливо заздалегідь подбати про комфортний доступ. На мансардний поверх заміського будинку можна потрапити двома способами – зсередини будинку, по внутрішніх сходах, або ж по зовнішніх, зробивши окремий вхід з вулиці. У даній статті ми зупинимося на внутрішніх сходах, і з’ясуємо, якими повинні бути сходи на мансардний поверх.