26 Березень 2020
26 Березня 2020,
 Off

Давайте розглянемо плюси та мінуси купівлі готових сходів для будинку в мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» або будь-якому іншому будівельному супермаркеті.

Купити сходи в «Епіцентрі» або замовити їх безпосередньо у виробника – з такою дилемою стикається зазвичай людина, яка бажає придбати маршові або гвинтові модульні сходи з можливістю зібрати їх самостійно.

Тисни на фото – отримай знижку

Купити готові сходи з полиці магазину – приваблива перспектива: відразу вирішується маса проблем, починаючи від пошуку хто вам їх виготовить і не підведе, до доставки додому – це важливо, бо комплект сходів важить щонайменше 120 кг.
При замовленні у виробника потрібно чекати мінімум 2-3 тижні, а тут ніби як відразу купив з чеком і доставку додому замовив.

Але треба пам’ятати, що мережа будівельних супермаркетів не є благодійною організацією, їй потрібно заробляти.
Торгова націнка магазину для даної групи товарів – модульні сходи і збірні гвинтові сходи – становить ні багато ні мало, а + 25%.
Для того, щоб тримати конкурентні ціни «Епіцентр» «видавлює» з виробника найнижчу ціну поставки, а той в свою чергу, щоб зберегти рентабельність, погіршує комплектацію, зменшує товщину стінок металу. Та й взагалі, як може, так і скорочує витрати на виробництво своїх сходів.

Другий момент. Це добре, якщо у вас все ідеально підходить за розмірами. А якщо ні? Якщо, наприклад, потрібно не просто додати більше сходинок, а ще й зробити так, щоб верх сходів кріпився по-іншому, а сходинки потрібні трохи менше по ширині та т.ін.
Обрізати сходинки або приварювати інший фланець у себе вдома? А якщо всіх потрібних інструментів для цього у вас немає?

Є ще одне важливе для покупця питання – вибір кольору фарбування метало-каркаса сходів. У супермаркети сходи поставляються в одному кольорі. Гіпотетично, можна замовити колір на вибір з кількох варіантів, але чекати доведеться досить довго поки прокрутиться маховик виготовлення з фарбуванням у потрібний колір і постачання до магазину. У виробника це питання вирішується простіше. Є палітра кольорів, і ви можете вибрати бажаний колір та отримати свої сходи в звичайні терміни поставки.

Є ще третій нюанс – коли потрібно отримати кваліфіковану консультацію з розрахунку сходів і моментів, пов’язаних з їх монтажем. У кого її отримати?
У спеціалізованій фірмі-виробнику сходів з вами спілкується, як мінімум, інженер-конструктор. А в магазині?
Найчастіше від продавця у відділі ви почуєте: « Беріть, ці сходи вам точно підійдуть», або – «Зателефонуйте нам завтра. Ми проконсультуємося з вашого питання з постачальником».

Домогтися відповідей на свої питання від продавця-консультанта дуже складно. Та й де гарантія, що він дасть вам вірну інформацію? Які до нього потім претензії, якщо куплені сходи не підійдуть за габаритами, або при їх використанні ви битиметеся головою об перекриття? Робити повернення? – це марнування часу та нервів.

Якщо уважно розібратися, то за такими мінусами плюсів якось стало не видно. Так що наша вам порада – підходьте до питання вибору де купувати сходи з розумом.

Пишіть в коментарях з якими труднощами довелося зіткнутися Вам, вибираючи сходи в будівельному супермаркеті

0 / 5 Reviewer
{{ reviewsOverall }} / 5 (0 votes) Users
Оценка полезности статьи
Коментарі Ваш коментар
Сортування

Ваш відгук буде першим

Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Докладніше
{{ pageNumber+1 }}
Ваш коментар

Оценка

Делитесь с друзьями интересной информацией