12 Травня 2014,
 Off

Якщо ви вирішили створити під дахом повноцінне житло, тоді важливо заздалегідь подбати про комфортний доступ. На мансардний поверх заміського будинку можна потрапити двома способами – зсередини будинку, по внутрішніх сходах, або ж по зовнішніх, зробивши окремий вхід з вулиці. У даній статті ми зупинимося на внутрішніх сходах, і з’ясуємо, якими повинні бути сходи на мансардний поверх.

Мансардні сходи – знайди свою «золоту середину» між функціональністю та естетикою

Якій сходовій конструкції віддати перевагу багато в чому буде залежати від того, наскільки часто ви плануєте нею користуватися. Так, наприклад, для мансарди в дачному будинку, який відвідують тільки влітку, найкращим буде варіант – складаних сходів з люком, які не займають багато місця і в складеному вигляді ховаються в стелі. Якщо ж мова йде про мансардне приміщення в приватному будинку, до якого ви будете навідуватися досить часто, тут знадобиться більш солідна конструкція. Оптимальним варіантом стануть модульні сходи. Така конструкція забезпечить вам не тільки комфортний доступ на мансардний поверх, а й пожвавить інтер’єр, на фото представлені можливі інтерпретації.

Втім, якщо питання економії місця і грошей для вас не стоїть так гостро, і ви готові пожертвувати корисною площею приміщення на користь зручності і безпеки, тоді замовляйте маршові сходи зі зручним рівнем нахилу (приблизно 30 град.).

Дуже ефектно виглядатимуть гвинтові сходи. Але цей оригінальний предмет інтер’єру трохи поступається іншим моделям у зручності, хоча в параметрі економії місця з ним можуть змагатися тільки розкладні сходи.

На фото – Сходи на мансардний поверх, виробництво та установка « СамСтрой»

Де купити мансардні сходи?

В інтернет-магазині  «СамСтрой» представлений великий вибір сходів модульного типу, базові моделі представлені на фото. Якщо ж серед готових варіантів вам нічого не підійшло, наші фахівці легко змінять конфігурацію мансардних сходів відповідно до ваших побажань. Прорахунок ціни на індивідуальне замовлення ви можете замовити, зв’язавшись з нашим менеджером – це безкоштовна послуга.

Делитесь с друзьями интересной информацией