26 Березень 2020
26 Березня 2020,
 Off

Розрахунок сходів за допомогою онлайн калькулятора – користь чи шкода, безкоштовний сервіс або рекламні виверти? Розглянемо це питання детальніше.

Тож почнемо. Перш, ніж приступати до виготовлення сходів, необхідно зробити їх розрахунок і бажано зробити креслення. Але звертатися до  підручників, шукати потрібні формули, креслити та розраховувати кут нахилу – це довго, складно та незрозуміло. Та й навіщо?

Прогрес не стоїть на місці. В інтернеті, в ютубі та інстаграмм викладена маса корисної інформації, навчальних роликів і красивих фото по сходовій тематиці. І коли виникає необхідність встановити сходи – є на що подивитися, є де швидко отримати безкоштовну пораду.

І замість довідкової літератури відкриваємо пошукову систему Гугл і вводимо запит: розрахунок сходів або як розрахувати сходи в будинку.

Як правило, спочатку показуються сайти з різними онлайн калькуляторами сходів і сайти, в яких пропонується заповнити форму для розрахунку сходів (найчастіше її вартості з набору стандартних елементів). Деякі просунуті онлайн калькулятори пропонують зробити розрахунок навіть з видачею креслень. Клас!

А наш то інженер-конструктор приходить на роботу та витрачає на проектування звичайних сходів в спеціальній програмі приблизно 10-15 робочих годин мабуть він просто не знає, що в інтернеті все це є давно та безкоштовно, потрібно лише заповнити віконця з параметрами і все готово.

Порада! Коли будете займатися розрахунком ваших сходів онлайн, пам’ятайте – калькулятор виконає вам розрахунок параметрів для усереднених сходових конструкцій без урахування динамічних навантажень, не враховуючи способів кріплення сходів і ще цілий ряд параметрів, від яких залежить їх надійність і довговічність.

І ще питання – кому ви будете пред’являти претензії якщо вийде погано?

А, як показує практика, у 80% випадків виходить саме так.

Реальний приклад використання калькулятора для розрахунку сходів

Реальний приклад використання калькулятора для розрахунку сходів.
Результат: поставити ногу на сходинку при підйомі складно, при спуску практично неможливо.

Жоден онлайн калькулятор не допоможе вам відповісти на питання: – Чи зможу я комфортно користуватися цими сходами? Чи буде безпечно пересуватися ними дітям або похилим членам вашої сім’ї? – Чи не будуть сходи перешкоджати відкриванню дверей і вікон, скрипіти та вібрувати?

Про це сайти з онлайн калькуляторами сходів замовчують.

Адже основна мета сторінок з онлайн калькулятором – це залучення на сайт додаткового трафіку потенційних клієнтів.     В Україні зустрічаються недобросовісні продавці сходів і комплектуючих, які розміщують у себе на сайтах у вигляді безкоштовної приманки онлайн калькулятори сходів що некоректно працюють.

А на деяких сайтах є сторінки з бланком онлайн розрахунку вартості сходів. Цей розрахунок Ви зможете зробити тільки після проходження реєстрації на сайті, залишивши свій номер телефону.

Такий прийом в основному використовується як форма для подальшого спілкування з потенційним клієнтом.

Далі пропонують купити потрібну за розрахунком кількість сходових елементів за «найнижчою ціною».

За кінцевий результат звичайно ніхто відповідальності не несе.

Результат такої покупки ви можете побачити на фото.

Неправильно розраховані сходи

На середині сходів доросла людина б’ється головою об перекриття, а подолати відстань між останньою сходинкою і підлогою другого поверху може тільки людина з доброю фізичною підготовкою.

Так що найчастіше виходить, що розрахунки сходів в онлайн калькуляторах це самообман з боку користувача і маркетинговий прийом з боку інтернет комерсантів. У пошуках уявної економії ви самі себе заганяєте в кут – гроші та час витрачені – сходи вийшли погані.

Наша компанія принципово не надає послуги онлайн калькулятора.

Оскільки зробити розрахунок сходів за 1 хвилину – це обдурити людину в її надії отримати в результаті зручні та безпечні сходи.

Важливо пам’ятати !!! сходи ви встановлюєте один раз, а користуєтеся потім все життя.
Економте свої нерви – і доручіть розрахунок ваших сходів професіоналам. 

Ви можете БЕЗКОШТОВНО поставити питання щодо розрахунку Ваших сходів нашому інженеру-конструктору по телефону або в месенджерах

Делитесь с друзьями интересной информацией