10 Травня 2014,
 Off

Не так давно дачі представляли собою нежитлові будівлі а-ля фанерна споруда або вагончик. Комфортабельний дачний будиночок могли собі дозволити одиниці. Але часи змінилися, і дачні селища зазнали метаморфози: тепер двоповерхові котеджі або будиночки з мансардами стали буденними атрибутами заміського життя. Плануючи другий поверх або мансарду в будинку, господарі часто стають перед питанням вибору сходів для дачі.

Готові сходи для дачі – які вибрати?

Стаціонарні сходи встановлюють для переміщення з першого на другий поверх, в перекритті дачного будиночка для цього зазвичай роблять цілий отвір. У мансардне приміщення найчастіше в якості доступу передбачений люк, в цьому випадку зручно використовувати малогабаритні сходи типу «гусячий крок» або мобільні складані конструкції. Якщо горище ви збираєтеся відвідувати не часто, тоді оптимальним варіантом буде замовити розсувні або відкидні сходи для дачі, вони йдуть у комплекті з люком.

Хоча якщо висота стелі у вашому будиночку більше 3,5 метрів, краще використовувати стаціонарні сходи, тому як усі розкладні конструкції при такій довжині будуть занадто важкими, і ніхто не зможе гарантувати, що механізм не дасть осічку і буде безпечним для вашого здоров’я..

На фото – Модульні сходи для дачі, виробництво і установка «СамСтрой»

Недорогі сходи для дачі – дешево та зі смаком!

Якщо ви не плануєте жити на дачі постійно, і в зимовій період будова буде простоювати без опалення, немає ніякої потреби робити міжповерхові сходи дорогими. Модульні сходи – самий практичний варіант для дачі: доступна ціна, презентабельний зовнішній вигляд, полегшена конструкція, підвищена зносостійкість і міцність, та й установлення таких сходів не викликає особливих труднощів.

З якого матеріалу вибирати сходи?

Дерево – вибір номер один серед дачників. Та й оформлення в заміських будинках переважає в сільському стилі або стилі кантрі. Ми рекомендуємо вибрати змішаний тип сходів, коли ступені роблять з твердих порід дерева, а несуча конструкція виконана з металу. Саме таке поєднання відмінно впорається з перепадами температури і вологості, яких не уникнути в заміському будинку.

З безлічі сортів деревини доцільно вибрати ясен: дуб дорогий, а бук і сосна розбухають при підвищеній вологості.

Продаж сходів для дачі по всій Україні

В інтернет-магазині «СамСтрой» ви можете купити сходи для дачі, перебуваючи в будь-якому куточку України, і це абсолютно недорого! Ми допоможемо підібрати вам сходи, які стануть родзинкою вашої дачі, фото наших робіт дивіться тут, на сайті.

Делитесь с друзьями интересной информацией