19 Лютий 2014
19 Лютого 2014,
 Off

Історичне походження гвинтових сходів – фортеці і замки середньовіччя. Фортечні мури з галереями і вежами, вузькі вулички з витягнутими в два-три поверхи будинками, такий тип забудови привів до виникнення спочатку спіральних, а потім і гвинтових сходів (в англійській мові вони зберегли одну назву – spiral stairs).

Так у чому ж полягає секрет популярності гвинтових сходів сьогодні?

  1. По-перше, внаслідок свого походження, гвинтові сходи дуже компактні і при правильному проектуванні дозволяють значно економити місце.
  2. По-друге, гвинтові сходи неймовірно елегантні, їх суворий і відточений вигляд додає дизайну приміщення особливий шарм.
  3. По-третє, вони дуже надійні і можуть застосовуватися як сходи технічного призначення для зовнішньої або внутрішньої експлуатації.

Основна конструкційна особливість гвинтових сходів полягає в кріпленні стходинок до центрального опорного стовпа, завдяки чому і виходять сходи у вигляді закрученої спіралі. Видів гвинтових сходів налічується досить багато. Традиційною популярністю користуються недорогі гвинтові сходи для дачі, що сприяють економії простору в приміщеннях з невеликою площею. Часто можна побачити гвинтові сходи з металу в офісах компаній: популярний сьогодні стиль Hi-Tech дозволяє вдало вписувати металеві гвинтові сходи в дизайн інтер’єру сучасного приміщення.

Універсальність – одна з тих переваг, якою будь-які види гвинтових сходів володіють повною мірою. При правильному підході, з урахуванням дизайнерської концепції і конструктивних особливостей, металеві гвинтові сходи прекрасно підходить як для великого холу, так і для приміщення з дефіцитом вільного місця. Розташовані по колу так звані «забіжні сходинки» мінімізують використання корисної площі під установку сходів. Дозволити собі купити кручені сходи може кожен – варіант збірних гвинтових сходів є найбільш економічно вигідним.

Оскільки будь-які види гвинтових сходів – з металу або іншого матеріалу – мають специфічну спіральну конструкцію, необхідно подбати про те, щоб переміщення по сходах не викликало труднощів. Оптимальним варіантом вирішення цього завдання буде звернення до фахівців, які зроблять максимально точний розрахунок гвинтових сходів і складуть схему їхньої установки. Без професійно складеного креслення, виготовлення гвинтових сходів, зручних в експлуатації, неможливо, тому що найменша неточність у схемі може позначитися на якості всієї конструкції. Тому розглядати самостійний розрахунок гвинтових сходів як спосіб заощадити на послугах фахівців недалекоглядно. У тому випадку, якщо схема сходів не складається за індивідуальним замовленням, можна придбати готові недорогі гвинтові сходи для дачі, котеджу або міської квартири.

Промисловий випуск готових гвинтових сходів здійснюється за типовими проектами без урахування смаку і особистих переваг конкретного споживача. По-справжньому зручні та стильні гвинтові сходи для будинку, що відповідають характеру його господаря, можуть бути створені лише за індивідуальним проектом. Розроблені і виготовлені за кресленнями наших фахівців металеві гвинтові сходи – це справжні витвори дизайнерського мистецтва. Великий вибір оригінальних моделей готових гвинтових сходів  «СамСтрой» забезпечує оптимальне включення конструкції в будь-який інтер’єр. Сучасні гвинтові сходи для будинку – це не тільки функціонально.

Делитесь с друзьями интересной информацией