19 Лютий 2014
19 Лютого 2014,
 Off

Перші малогабаритні модульні сходи як конструктор для самостійної збірки були розроблені в 1980 році в Італії. Тоді вони стали ноу-хау на будівельних ринках Європи, досвід по їх виготовленню відразу ж стали переймати виробники сходів в інших країнах. Мода на модульні сходи нарешті дісталася і до України.

Модульні сходи з можливістю самостійного складання з’явилися на нашому будівельному ринку порівняно недавно, але вже встигли забезпечити собі значний обсяг продажів. Їх вигідно відрізняє невелика вартість, компактність упаковки, зручність складання і установки. Але, основна причина зростання їхньої популярності – це можливість «вписати» сходи в уже існуючий проріз і в практично завершений ремонт, без будь-яких істотних проблем.

Так само не останню роль у виборі модульних сходів грає їх стильний, сучасний дизайн, поєднання легкості і надійності, втілені в їх конструкції.

За останні два роки істотно підвищився попит на модульні сходи – попит на недорогі й надійні сходи для масового споживача. Така популярність багато в чому обумовлюється бумом заміського будівництва. Також варто відзначити той факт, що виготовлення сходів за індивідуальним проектом займе досить багато часу. З модульними сходами в даному плані все набагато простіше. І модульні сходи, виготовлені за типовими проектами, в даному випадку є прекрасним і готовим варіантом вирішення проблеми. Адже коштують модульні сходи значно дешевше. Вони мають закінчений зовнішній вигляд, вони не потребують додаткової обробки та оздоблення. Тим більше завдяки використанню модульної конструкції сходи можуть бути не тільки прямими, а й з поворотом (на 90 градусів, на 180 градусів), виконувати будь-який плавний перехід і міняти напрям.

Багатий вибір модульних сходів залишає можливість для реалізації будь-яких стилістичних рішень в інтер’єрі. Отже, чим же зумовлена ​​популярність модульних сходів «СамСтрой»? Напевно, в їх виражених  конкретних конкурентних перевагах. Це і можливість нормально «вписати» сходи в уже існуючий проект (спланувати можна практично будь-які сходи на будь-яку висоту), і простота збірки (економія грошей при монтажі). Багатьом подобається сучасний дизайн, поєднання легкості і надійності, втілені в модульні сходи «СамСтрой».

Делитесь с друзьями интересной информацией