Для індивідуальної комплектації модульних сходів «СамСтрой» ми пропонуємо наступні опції:


  1. Середній модуль – основний конструктивний елемент модульних сходів, при необхідності з його допомогою можна нарощувати висоту сходів.
  2. Сходинка з ясена – суцільноламельна, клеєна в мікрошип. Деревина ясена за своїми характеристиками є оптимальним матеріалом для виготовлення сходів і сходинок. Поєднує в собі твердість, пружність і красу текстури.
  3. Стійки сходового огородження «Г»-образні що самозамикаються в поручень, прості і надійні, можуть встановлюватися з будь-якого боку сходів або з двох боків одночасно.
  4. Опора ліктьова встановлюється, коли немає можливості використовувати звичайну вертикальну опору на підлогу. Наприклад, сходи нависають над отвором або під ніими знаходиться льох.
  5. Болець – встановлюється між сходинками (як би зшиває їх між собою), його використання надає сходам велику стійкість.
  6. Куточок опорний – встановлюється під сходинку, входить в базову комплектацію сходів.
  7. Кронштейн консольний – служить для додаткового кріплення сходів до стіни, має регулювання по довжині, використовується у варіантах установки сходів на відстані від стін.
  8. Балюстрада – верхня огорожа сходового отвору, формується з вертикальних стійок Ø 25мм і поручня. Відстань між стійками замовник вибирає сам за місцем установки (оптимально від 150 до 250мм по осях)

Стійка сходового огородження «Г»-образна

Стійка сходового огородження «Г»-образна


Балюстрада

Балюстрада


Кронштейн консольний

Кронштейн консольний

Вибір кольору фарбування металевих частин сходів

Сучасні інтер’єри вимагають нестандартних рішень у виборі кольору для фарбування сходів. Ми завжди йдемо назустріч побажанням клієнтів. На сьогоднішній день у нас (під замовлення) доступні всі основні кольори за стандартом RAL, так само є фарби з «молотковим» ефектом – «металік» і «антик».

Лакування сходинок

Якісне покриття сходинок лаком – процес трудомісткий і відповідальний. Для лакування сходинок ми використовуємо двокомпонентний поліуретановий лак німецького виробництва. Вартість лакування розраховується виходячи з площі поверхні нанесення.